GPT Lazyload Debugger
Home
Sports
Football
F1
Cricket
Rugby Union
Rugby League
Golf
Boxing
NFL
Tennis
Racing
Darts
Netball
MMA
More Sports
Scores
Watch
Sky Bet
Shop
More
Podcasts
Live on Sky
Get Sky Sports
Sky Sports App
NOW
Kick It Out
Black Lives Matter
British South Asians in Football
Watch Sky Sports
Football
National League
Results
Results
News
Select a team
All Teams
Arsenal
Aston Villa
Bournemouth
Brentford
Brighton And Hove Albion
Chelsea
Crystal Palace
Everton
Fulham
Ipswich Town
Leicester City
Liverpool
Manchester City
Manchester United
Newcastle United
Nottingham Forest
Southampton
Tottenham Hotspur
West Ham United
Wolverhampton Wanderers
Arsenal Women
Aston Villa Women
Brighton And Hove Albion Women
Chelsea Women
Crystal Palace Women
Everton Ladies
Leicester City Ladies
Liverpool Ladies
Manchester City Ladies
Manchester United Women
Tottenham Hotspur Ladies
West Ham United Ladies
Blackburn Rovers
Bristol City
Burnley
Cardiff City
Coventry City
Derby County
Hull City
Leeds United
Luton Town
Middlesbrough
Millwall
Norwich City
Oxford United
Plymouth Argyle
Portsmouth
Preston North End
Queens Park Rangers
Sheffield United
Sheffield Wednesday
Stoke City
Sunderland
Swansea City
Watford
West Bromwich Albion
Barnsley
Birmingham City
Blackpool
Bolton Wanderers
Bristol Rovers
Burton Albion
Cambridge United
Charlton Athletic
Crawley Town
Exeter City
Huddersfield Town
Leyton Orient
Lincoln City
Mansfield Town
Northampton Town
Peterborough United
Reading
Rotherham United
Shrewsbury Town
Stevenage
Stockport County
Wigan Athletic
Wrexham
Wycombe Wanderers
Accrington Stanley
AFC Wimbledon
Barrow
Bradford City
Bromley
Carlisle United
Cheltenham Town
Chesterfield
Colchester United
Crewe Alexandra
Doncaster Rovers
Fleetwood Town
Gillingham
Grimsby Town
Harrogate Town
Milton Keynes Dons
Morecambe
Newport County AFC
Notts County
Port Vale
Salford City
Swindon Town
Tranmere Rovers
Walsall
Aberdeen
Celtic
Dundee
Dundee United
Hearts
Hibernian
Kilmarnock
Motherwell
Rangers
Ross County
St Johnstone
St Mirren
Athletic Bilbao
Atletico Madrid
Barcelona
CD Leganes
Celta Vigo
Deportivo Alaves
Espanyol
Getafe
Girona
Las Palmas
Osasuna
Rayo Vallecano
Real Betis
Real Madrid
Real Mallorca
Real Sociedad
Real Valladolid
Sevilla
Valencia
Villarreal
AC Milan
Atalanta
Bologna
Cagliari
Como
Empoli
Fiorentina
Genoa
Inter Milan
Juventus
Lazio
Lecce
Monza
Napoli
Parma
Roma
Torino
Udinese
Venezia
Verona
Bayer Leverkusen
Bayern Munich
Bochum
Borussia Dortmund
Borussia Monchengladbach
Eintracht Frankfurt
FC Augsburg
Heidenheim
Hoffenheim
Holstein Kiel
Mainz
RB Leipzig
SC Freiburg
St Pauli
Stuttgart
Union Berlin
Werder Bremen
Wolfsburg
Angers
Auxerre
Brest
Le Havre
Lille
Lyon
Marseille
Monaco
Montpellier
Nantes
Nice
Paris St Germain
RC Lens
Reims
Rennes
St Etienne
Strasbourg
Toulouse
Ajax
Almere
AZ Alkmaar
FC Twente
FC Utrecht
Feyenoord
Fortuna Sittard
Go Ahead Eagles
Groningen
Heerenveen
Heracles Almelo
NAC Breda
NEC Nijmegen
PEC Zwolle
PSV Eindhoven
RKC Waalwijk
Sparta Rotterdam
Willem II
Albania
Algeria
Angola
Argentina
Australia
Austria
Belgium
Bolivia
Bosnia-Herzegovina
Brazil
Burkina Faso
Cameroon
Canada
Cape Verde
Chile
Colombia
Congo DR
Costa Rica
Croatia
Czech Republic
Denmark
Ecuador
Egypt
England
Estonia
Ethiopia
Football Union of Russia
France
Germany
Ghana
Greece
Honduras
Hungary
Iceland
Iran
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Korea DPR
Korea Republic
Mali
Mexico
Montenegro
Morocco
Netherlands
New Zealand
Niger
Nigeria
Northern Ireland
Panama
Paraguay
Peru
Poland
Portugal
Qatar
Republic of Ireland
Romania
Saudi Arabia
Scotland
Senegal
Serbia
Slovakia
Slovenia
South Africa
Spain
Sweden
Switzerland
Togo
Tunisia
Turkey
Ukraine
Uruguay
USA
Venezuela
Wales
Zambia
England
Football Union of Russia
Germany
Holland
Israel
Italy
Norway
Spain
Teams
Leagues/Cups
Fixtures
Results
Table
Transfers
On Sky
Score Centre
Bet
More from Football
Football Home
Seasons
Competitions
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
2000/2001
1999/2000
1998/1999
1997/1998
1996/1997
1995/1996
1994/1995
1993/1994
1992/1993
Premier League
Championship
League One
League Two
Women's Champions League
Carabao Cup
Champions League
Europa League
Europa Conference League
FA Cup
EFL Trophy
Scottish Premiership
Women's World Cup
Women's Super League
Scottish Women's Premier League
Scottish Championship
Scottish League One
Scottish League Two
Scottish Cup
Scottish League Cup
Euro 2024
Women's European Championship Qualifiers
UEFA Nations League
European U21 Championship
Internationals
La Liga
Serie A
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
MLS
Chinese Super League
Africa Cup of Nations
Copa America
Women's European Championship
World Cup
National League
National League North
National League South
UEFA Women's Nations League
May 2018
Saturday 12th May
Boreham Wood
1
2
15:00
Tranmere Rovers
FT
Bet on Football with
Sunday 6th May
Sutton United
2
3
15:00
Boreham Wood
FT
Saturday 5th May
Tranmere Rovers
4
2
12:15
Ebbsfleet United
FT
Thursday 3rd May
Boreham Wood
2
1
19:00
AFC Fylde
FT
Wednesday 2nd May
Aldershot Town
1
1
19:00
Ebbsfleet United
FT
Ebbsfleet United win 0-0 on penalties.
April 2018
Saturday 28th April
Barrow
1
2
12:30
Chester FC
FT
Boreham Wood
3
1
12:30
Guiseley
FT
Gateshead
1
3
12:30
Leyton Orient
FT
Macclesfield Town
2
0
12:30
Dagenham & Redbridge
FT
Maidenhead United
5
2
12:30
Bromley
FT
Maidstone Utd
0
0
12:30
FC Halifax
FT
Solihull Moors
1
4
12:30
Eastleigh
FT
Sutton United
2
1
12:30
Aldershot Town
FT
Torquay United
1
1
12:30
Ebbsfleet United
FT
Tranmere Rovers
1
2
12:30
Hartlepool United
FT
Woking
1
2
12:30
Dover
FT
Wrexham
0
0
12:30
AFC Fylde
FT
Tuesday 24th April
Bromley
0
0
19:45
Barrow
FT
Gateshead
2
5
19:45
Ebbsfleet United
FT
Leyton Orient
0
1
19:45
Maidenhead United
FT
Torquay United
3
4
19:45
Guiseley
FT
Tranmere Rovers
1
2
19:45
Solihull Moors
FT
Saturday 21st April
Eastleigh
0
2
12:30
Macclesfield Town
FT
AFC Fylde
1
1
15:00
Solihull Moors
FT
Aldershot Town
1
1
15:00
Barrow
FT
Bromley
3
2
15:00
Boreham Wood
FT
Chester FC
1
3
15:00
Maidstone Utd
FT
Dagenham & Redbridge
1
0
15:00
Maidenhead United
FT
Dover
3
2
15:00
Gateshead
FT
Ebbsfleet United
0
1
15:00
Sutton United
FT
FC Halifax
0
2
15:00
Tranmere Rovers
FT
Guiseley
1
2
15:00
Woking
FT
Hartlepool United
1
1
15:00
Torquay United
FT
Leyton Orient
1
0
15:00
Wrexham
FT
Thursday 19th April
Guiseley
3
5
19:45
Dagenham & Redbridge
FT
Tuesday 17th April
Aldershot Town
1
0
19:45
Gateshead
FT
Bromley
3
1
19:45
Dagenham & Redbridge
FT
Dover
0
1
19:45
Tranmere Rovers
FT
Eastleigh
0
1
19:45
Ebbsfleet United
FT
Guiseley
0
1
19:45
Barrow
FT
Hartlepool United
1
0
19:45
Leyton Orient
FT
Maidenhead United
2
1
19:45
Sutton United
FT
Saturday 14th April
Macclesfield Town
1
1
12:30
Leyton Orient
FT
Barrow
0
1
15:00
Ebbsfleet United
FT
Boreham Wood
3
2
15:00
Chester FC
FT
Gateshead
2
0
15:00
Eastleigh
FT
Maidenhead United
3
2
15:00
Dover
FT
Maidstone Utd
1
0
15:00
AFC Fylde
FT
Solihull Moors
3
1
15:00
Guiseley
FT
Sutton United
1
1
15:00
Hartlepool United
FT
Torquay United
1
0
15:00
FC Halifax
FT
Tranmere Rovers
2
0
15:00
Aldershot Town
FT
Woking
0
2
15:00
Bromley
FT
Wrexham
1
2
15:00
Dagenham & Redbridge
FT
Thursday 12th April
FC Halifax
2
2
19:45
Gateshead
FT
Tuesday 10th April
Barrow
3
2
19:45
Eastleigh
FT
Boreham Wood
0
2
19:45
Macclesfield Town
FT
Chester FC
3
2
19:45
Bromley
FT
Ebbsfleet United
3
0
19:45
Wrexham
FT
FC Halifax
2
1
19:45
Sutton United
FT
Maidenhead United
2
1
19:45
Woking
FT
Solihull Moors
1
0
19:45
Maidstone Utd
FT
Torquay United
1
3
19:45
AFC Fylde
FT
Tranmere Rovers
4
2
19:45
Gateshead
FT
Saturday 7th April
Ebbsfleet United
2
2
12:15
Macclesfield Town
FT
AFC Fylde
2
1
15:00
Sutton United
FT
Aldershot Town
1
0
15:00
Maidenhead United
FT
Bromley
0
0
15:00
Gateshead
FT
Chester FC
0
2
15:00
Tranmere Rovers
FT
Dagenham & Redbridge
1
1
15:00
Woking
FT
Dover
1
0
15:00
Torquay United
FT
Eastleigh
1
1
15:00
Wrexham
FT
FC Halifax
2
1
15:00
Boreham Wood
FT
Guiseley
0
0
15:00
Maidstone Utd
FT
Hartlepool United
0
1
15:00
Solihull Moors
FT
Leyton Orient
4
1
15:00
Barrow
FT
Tuesday 3rd April
Barrow
1
3
19:45
AFC Fylde
FT
Monday 2nd April
Aldershot Town
0
2
15:00
Eastleigh
FT
Dagenham & Redbridge
2
1
15:00
Maidstone Utd
FT
Ebbsfleet United
2
1
15:00
Dover
FT
Hartlepool United
0
1
15:00
Guiseley
FT
Macclesfield Town
1
0
15:00
Chester FC
FT
Sutton United
0
3
15:00
Bromley
FT
Torquay United
2
1
15:00
Woking
FT
Wrexham
0
1
15:00
Boreham Wood
FT
March 2018
Friday 30th March
AFC Fylde
2
0
15:00
FC Halifax
FT
Boreham Wood
0
0
15:00
Barrow
FT
Bromley
1
1
15:00
Wrexham
FT
Chester FC
0
2
15:00
Torquay United
FT
Gateshead
0
0
15:00
Dagenham & Redbridge
FT
Guiseley
1
3
15:00
Leyton Orient
FT
Maidstone Utd
1
2
15:00
Hartlepool United
FT
Solihull Moors
0
0
15:00
Aldershot Town
FT
Woking
2
3
15:00
Macclesfield Town
FT
Tuesday 27th March
Eastleigh
2
1
19:45
Dover
FT
Hartlepool United
2
1
19:45
Bromley
FT
Macclesfield Town
1
0
19:45
Gateshead
FT
Saturday 24th March
Tranmere Rovers
3
1
12:15
Eastleigh
FT
Aldershot Town
2
0
15:00
Boreham Wood
FT
Barrow
0
0
15:00
Dover
FT
Dagenham & Redbridge
2
0
15:00
AFC Fylde
FT
Ebbsfleet United
1
1
15:00
Maidenhead United
FT
FC Halifax
0
0
15:00
Solihull Moors
FT
Leyton Orient
3
0
15:00
Woking
FT
Sutton United
3
2
15:00
Chester FC
FT
Wrexham
1
0
15:00
Maidstone Utd
FT
Wednesday 21st March
Barrow
1
2
19:45
Hartlepool United
FT
Maidstone Utd
2
2
19:45
Macclesfield Town
FT
Tuesday 20th March
Solihull Moors
2
0
19:45
Bromley
FT
Saturday 17th March
AFC Fylde
3
3
15:00
Hartlepool United
FT
Boreham Wood
2
1
15:00
Tranmere Rovers
FT
Chester FC
0
0
15:00
Aldershot Town
FT
Dover
2
0
15:00
Macclesfield Town
FT
Eastleigh
0
0
15:00
Leyton Orient
FT
Guiseley
1
1
15:00
FC Halifax
FT
Maidenhead United
0
1
15:00
Barrow
FT
Maidstone Utd
1
0
15:00
Sutton United
FT
Solihull Moors
1
1
15:00
Torquay United
FT
Woking
2
2
15:00
Wrexham
FT
Tuesday 13th March
Boreham Wood
1
1
19:45
Maidenhead United
FT
FC Halifax
2
1
19:45
Dagenham & Redbridge
FT
Gateshead
2
2
19:45
Solihull Moors
FT
Leyton Orient
0
1
19:45
Torquay United
FT
Sunday 11th March
Wrexham
2
0
12:00
Chester FC
FT
Saturday 10th March
AFC Fylde
7
1
15:00
Aldershot Town
FT
Bromley
2
1
15:00
Guiseley
FT
Dagenham & Redbridge
0
4
15:00
Tranmere Rovers
FT
Gateshead
7
1
15:00
Maidenhead United
FT
Hartlepool United
0
0
15:00
Boreham Wood
FT
Leyton Orient
1
1
15:00
Ebbsfleet United
FT
Macclesfield Town
3
1
15:00
Barrow
FT
Maidstone Utd
1
0
15:00
Torquay United
FT
Sutton United
1
0
15:00
Solihull Moors
FT
Woking
1
3
15:00
FC Halifax
FT
Tuesday 6th March
Aldershot Town
2
1
19:45
Hartlepool United
FT
Chester FC
0
2
19:45
Dover
FT
Sutton United
2
0
19:45
Woking
FT
Saturday 3rd March
Dover
1
0
15:00
Leyton Orient
FT
February 2018
Saturday 24th February
AFC Fylde
3
1
15:00
Dover
FT
Dagenham & Redbridge
3
2
15:00
Chester FC
FT
Eastleigh
0
0
15:00
FC Halifax
FT
Hartlepool United
0
1
15:00
Ebbsfleet United
FT
Macclesfield Town
1
0
15:00
Maidenhead United
FT
Maidstone Utd
2
3
15:00
Tranmere Rovers
FT
Sutton United
4
0
15:00
Guiseley
FT
Woking
0
0
15:00
Boreham Wood
FT
Wrexham
2
2
15:00
Aldershot Town
FT
Tuesday 20th February
Aldershot Town
1
1
19:45
Bromley
FT
Barrow
1
1
19:45
Gateshead
FT
Boreham Wood
1
0
19:45
Maidstone Utd
FT
Chester FC
0
1
19:45
Leyton Orient
FT
Dover
1
0
19:45
Dagenham & Redbridge
FT
Ebbsfleet United
2
1
19:45
Woking
FT
FC Halifax
2
0
19:45
Hartlepool United
FT
Guiseley
1
0
19:45
AFC Fylde
FT
Maidenhead United
3
1
19:45
Eastleigh
FT
Solihull Moors
0
0
19:45
Wrexham
FT
Torquay United
2
3
19:45
Sutton United
FT
Tranmere Rovers
1
4
19:45
Macclesfield Town
FT
Saturday 17th February
AFC Fylde
0
1
15:00
Leyton Orient
FT
Aldershot Town
1
2
15:00
Macclesfield Town
FT
Boreham Wood
2
1
15:00
Gateshead
FT
Chester FC
3
1
15:00
Eastleigh
FT
FC Halifax
1
2
15:00
Ebbsfleet United
FT
Guiseley
1
3
15:00
Maidenhead United
FT
Hartlepool United
3
2
15:00
Woking
FT
Maidstone Utd
0
1
15:00
Barrow
FT
Solihull Moors
3
2
15:00
Dover
FT
Sutton United
1
1
15:00
Wrexham
FT
Torquay United
0
3
15:00
Dagenham & Redbridge
FT
Tranmere Rovers
1
0
15:00
Bromley
FT
Tuesday 13th February
Barrow
1
1
19:45
Sutton United
FT
Guiseley
0
1
19:45
Gateshead
FT
Saturday 10th February
Bromley
2
2
15:00
Maidstone Utd
FT
Dover
0
1
15:00
Sutton United
FT
Eastleigh
0
2
15:00
Boreham Wood
FT
Ebbsfleet United
1
0
15:00
Solihull Moors
FT
Gateshead
1
2
15:00
AFC Fylde
FT
Leyton Orient
1
1
15:00
Tranmere Rovers
FT
Macclesfield Town
2
1
15:00
Guiseley
FT
Maidenhead United
1
2
15:00
Torquay United
FT
Woking
1
0
15:00
Chester FC
FT
Wrexham
1
1
15:00
FC Halifax
FT
Dagenham & Redbridge
0
2
17:30
Aldershot Town
FT
Saturday 3rd February
AFC Fylde
2
2
15:00
Eastleigh
FT
Guiseley
0
2
15:00
Wrexham
FT
Torquay United
3
1
15:00
Barrow
FT
Tranmere Rovers
3
0
15:00
Ebbsfleet United
FT
January 2018
Tuesday 30th January
FC Halifax
1
2
19:45
Leyton Orient
FT
Gateshead
0
0
19:45
Wrexham
FT
Saturday 27th January
Bromley
3
0
15:00
FC Halifax
FT
Dagenham & Redbridge
1
3
15:00
Solihull Moors
FT
Dover
2
1
15:00
Guiseley
FT
Eastleigh
4
3
15:00
Hartlepool United
FT
Ebbsfleet United
0
3
15:00
Boreham Wood
FT
Gateshead
2
1
15:00
Maidstone Utd
FT
Leyton Orient
2
3
15:00
Aldershot Town
FT
Macclesfield Town
1
1
15:00
Torquay United
FT
Maidenhead United
3
0
15:00
Chester FC
FT
Woking
1
0
15:00
AFC Fylde
FT
Show More
Home
Sports
Football
F1
Cricket
Rugby Union
Rugby League
Golf
Boxing
NFL
Tennis
Racing
Darts
Netball
MMA
More Sports
Scores
Watch
Sky Bet
Shop
More
Podcasts
Live on Sky
Get Sky Sports
Sky Sports App
NOW
Kick It Out
Black Lives Matter
British South Asians in Football